ATV

 

Zespół „QUADRIGIS RACING”

 
Stworzyliśmy 3-osobowy zespół Quadrigis Racing , aby w sposób profesjonalny dążyć do postawionych sobie celów. W roku bieżącym naszym priorytetowym zadaniem jest start w pełnym cyklu Pucharu Polski Enduro Quadów , kilku eliminacjach Mistrzostw Polski Cross Country Quadów , zdobywanie doświadczenia oraz tworzenie pozytywnego i przyjaznego wizerunku zespołu.
 

1.1. Podstawowe cele

Podstawowym celem sportowym zespołu na rok 2012 jest:

  • zdobycie miejsca na podium w KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ Pucharu Polski Enduro Quadów – ATV 2K
  • zdobycie wysokiej pozycji w KLASYFIKACJI KLUBOWEJ
  • zdobycie wysokiej pozycji w KLASYFIKACJI ZESPOŁÓW SPONSORSKICH
  • zdobycie czołowych pozycji w klasyfikacji rajdu zaliczanego do eliminacji MISTRZOSTW EUROPY BAJA CARPATHIA
  • zdobycie doświadczenia w eliminacji PUCHARU ŚWIATA FIA W RAJDACH TERENOWYCH

Sezon 2013 i 2014 będzie opierał się o doświadczenia z sezonu 2012 i będzie rozwinięty o eliminacje MISTRZOSTW POLSKI, EUROPY, PUCHARU ŚWIATA oraz o występ w RAJDZIE DAKAR (1.01.2015).
Na koniec sezonu 2012 planowana jest zmiana licencji na A oraz zdobycie licencji międzynarodowej FIM umożliwiającej starty w zaplanowanych na sezon 2013 i opisanych wyżej zawodach.
Podstawowym celem marketingowym jest godne reprezentowanie Sponsora nie tylko w zawodach, od których wyników będzie zależeć osiągnięcie celu sportowego, ale również obecność podczas wydarzeń, na których dzięki obecności mass mediów można zintensyfikować pozytywny odbiór marki.
 

1.2. Nazwa

Nazwą właściwą zespołu jest Quadrigis Racing. Do wyrażenia tego, wedle uznania Sponsora może zostać dołączona Jego nazwa, będzie On wówczas nosił miano Sponsora Tytularnego.
 

1.3. Członkowie

Mariusz Wojtasik
Paweł Samek
Paweł Romaniak
 

1.4. Status

Członkowie zespołu należą do KRAKOWSKIEGO KLUBU CYKLISTÓW I MOTOCYKLISTÓW „SMOK” zrzeszonego w POLSKIM ZWIĄZKU MOTOROWYM.
 
 

 
 
Mariusz Wojtasik


Paweł Samek

Paweł Romaniak